להזמנת יריד: 052-2589752

צרו קשר להזמנת אירוע   צרו קשר במייל   גוגל+   יו טוב   לינקד אין   פייסבוק

לוח ירידים ופסטיבלים

rishon 2023 sml

winter sml

צור קשר

מלא את פרטייך ונציגנו יחזורו אליך.
נא למלא את כל שדות החובה.

 

במהלך אירועי גיבוש, הזדמנות מצוינת לשפר את הקשרים הפנימיים בחברה. סדנאות גיבוש מציעות פלטפורמה נהדרת לחברים להתרגש, לחלוק וללמוד. בנוסף לסדנאות, הדוכנים המציעים תכשיטים איכותיים מוסיפים צבע וברק לאירוע. הרכישה מהדוכנים מסמלת גם התענגות וגם זכר לחוויית האירוע. הפריטים המרהיבים ישאירו זכרון אמיתי מהאירועים המשותפים.

 

company fairs 

 

1. חווית התכשיטים באירועי גיבוש בקרבתנו מאגניפיקי דוכנים מרהיבים המציעים אוצר של תכשיטים מרשימים. בעת שהחברים נפגשים לאירועי הגיבוש, התכשיטים הופכים לערך מוסף שמרכז את תשומת לבם. הגיע הזמן לשדרג את החוויה החברתית בעטיפת פנייה אישית בתכשיט אותו נבחר מהדוכן המגוון.


2. האמנות בעשיית התכשיטים הדוכן המרשים אינו רק דוכן. הוא מהווה פרות דרך אל עולמם של האמנים היוצרים את התכשיטים. הקהל יכול לחוות את התהליך היצירתי בעצמו, ללמוד על החומרים והטכניקות, ולהבין את המשמעות המעמיקה שבכל פריט.


3. חגיגיות וזיכרון מתוך הרכישה ברגע שהחברים רואים, בוחרים ורוכשים תכשיט מהדוכן, הם יוצרים לעצמם שקט הנשאר איתם לשנים רבות. התכשיט מהווה פריט שמלווה אותם, זוכר את האירוע, ומזכיר להם כל פעם מחדש את חוויית הגיבוש החברתית שחווינו ביחד.

 

בסיכום, רכישת תכשיטים בדוכנים במהלך אירועי גיבוש לחברה היא דרך מעניינת ואופציה ייחודית לשפר את החוויה החברתית ולשרות כזכר משמעותי מהאירוע. השילוב בין התכשיטים, האמנות והחגיגיות יוצר חוויה טהורה ועשירה שתשאיר חותם בלתי נשכח.